Greetings, glorious adventurers! If you're joining in our Alpha One spot testing, please follow the steps here to see all the latest test info on our forums and Discord!
Options

[TR] Haydi bir olalım!

Herkese merhaba.

Oyun hakkında konuşmak için henüz erken biliyorum ama yinede tüm mmorpg severler gibi bende merakla bu oyunu bekliyorum. Hali hazırda WoW ve BDO oynamaktayım. BDO nun önemli klanlarının birinde de yöneticilik yapmaktayım.

Bu oyundaki klan mekanizması henüz netleşmedi. Kale veya bölge savaşları olacak mı bilmiyoruz. Klan olarak başardıklarımızın oyuna nasıl bir etkisi olacak bilinmiyor. Bunlar zamanla netleşecek. 

Eğer bu oyunu oynamayı düşünüyorsanız aşağıdaki Discord linkinden kanala katılırsanız çok memnun olurum. Bildiğiniz üzere mmo oyunlarında kimse her şeyi bilemiyor ve kafasının uyduğu insanlarla sohbet ederek, bilgi paylaşarak oynamak çok daha keyifli oluyor. Sizde benim gibi düşünüyorsanız beklerim. İyi oyunlar.

https://discord.gg/Q89z873

Comments

• Options
    Selam,

Kale ve alan savaşları olacak. Guild olarak bir Node belirleyip onu yükseltme kararı verirseniz eğer serverdaki etkiniz ve payınız da çok büyük olacaktır.

Oyun hakkında detaylı bilgiye sahibim, dilersen Türkçe mesaj atabilirsin sorularını yanıtlayabilirim.

Guild işlerinde başarılar dilerim,
    Oyunda görüşmek dileği ile.
  • Options
    Selamlar. Alpha stress tester olarak oyundayım. Oyun hakkında görüşmek için bir community olulşturmak faydalı olacak diye düşünüyorum. Yakında bir fan sayfası ve forum oluşum olacak. Sizleri haberdar ederim. Hepinize iyi oyunlar.
  • Options
    archange1 said:
    Selamlar. Alpha stress tester olarak oyundayım. Oyun hakkında görüşmek için bir community olulşturmak faydalı olacak diye düşünüyorum. Yakında bir fan sayfası ve forum oluşum olacak. Sizleri haberdar ederim. Hepinize iyi oyunlar.
    Özel mesaj atarsan bana Facebook Fan sayfasında paylaşabilirim. Bol şans.
  • Options
    Merhaba arkadaşlar, bende bu oyunu oynamayı planlıyorum. 2019 da bigisayarımı da yenilicem zaten. Oyun 2020 de tam sürümü hayata geçecek sanırım.
Sign In or Register to comment.