Greetings, glorious adventurers! If you're joining in our Alpha One spot testing, please follow the steps here to see all the latest test info on our forums and Discord!

[SK/CZ] guild

Ahoj, ak mi rozumiete a máte záujem hrať v lokálnej  česko-slovenskej komunite, tak môžme spolu vytvoriť guildu. Zvládnem zriadiť naše vlastné fórum, mam svoj TS3 server a kopu času. S angličtinou samozrejme nie je problém, ale so svojimi to chutí viac.

Comments

  • Hľadal som tu už nejaký čas guildu z našej komunity a konečne je tu aspoň niekto. :smile:  Mam momentálne záujem o jednu medzinárodnú guildu ale bol by som rad byť s niekym z nás v kontakte, čiže ako si napísal "S angličtinou samozrejme nie je problém, ale so svojimi to chutí viac." :smiley:

  • ArchivedUserArchivedUser Guest
    edited February 2018
    Ja sa neskôr pokúsim pretiahnuť sem aktívnych spoluhráčov z Tery, ale na to je ešte skoro. Takúto kampaň odštartujem pred druhou betou. Guildu by som začal riešiť až počas druhej alfy, kedy si to sám plánujem vyskúšať, zatiaľ mám len hrubú predstavu o tom čomu sa chcem venovať.
  • Ciao, pokud se tu plánuje guilda, tak bych měl určitě zájem. Tohle mmorpg je opravdu zajímavé, přesto si myslím, že zde nebude moc našich. Takže když tu svítá naděje na cz/sk guildu, musím se prostě přidat :)
  • Čas a testy ukážu ako dôležitá bude guilda. Možno príslušnosť k nodu bude to čo všetci berieme ako guildu a guilda bude len taká skupinka čo spolu hrá najčastejšie. Toto je verzia, ktorú by som chcel, aby nevadilo, že guilda má 20 hráčov, lebo všetko dôležité sa robí na úrovni nodu.
  • No, když už se tu kují plány na guildu, tak se mnou můžeš taky počítat. Jsem na tom podobně jako ty, angličtina bezproblémová, ale možnost se se spoluhráči bavit, jak mi zobák narost, je k nezaplacení.
  • Zdravím, až se hra bude blížit k beta 2 rozhodně do toho půjdu a snad naberu dost lidi z swtor, kde máme jednu z největších cz - sk komunit :), takže určitě ještě o nás uslyšíte :)
  • Da sa uz nejak dostat do hry a odskusat?
  • Ja by som sa pridal tiez, a mozno dotiahnem paru dalsich
  • S radostí se k vám přidám přátelé. Jestli je TS nebo diskord klidně mi to sem přihraj a jsem tam. Jestli uděláš web či fórum bude to o to lepší.
  • Zdravím. Dříve jsem pařil s guildou Aion, 4Story ale ta doba je už dávno pryč :neutral: chtěl bych znovu začít a tohle vypadá hodně slibně proto bych se rád přidal.
  • Ahoj,já bych se určitě taky rád připojil. Jen bych možná volil raději discord, než ts3, ale je to o domluvě.
    Je nějaký progres v přípravách? 
    Díky za info.
  • Ahoj, udělal jsem discord kde byjsem mohli začít nějakou cz/sk komunitu pro ashes of creation. Tady je link na discord: https://discord.gg/SCD3tCw
  • Dlho som sem nepozrel a teším sa, že je nás čím ďalej viac. Idem prekopať forum, mám to ešte celé o Tere. Zatiaľ taká otázočka. Ako by sme sa chceli volať?
Sign In or Register to comment.