Greetings, glorious adventurers! If you're joining in our Alpha One spot testing, please follow the steps here to see all the latest test info on our forums and Discord!

[EU] [PL] Crown in Darkness Semi-hardcore PVX TS3

ArchivedUserArchivedUser Guest
edited November 2017 in European Guilds


Podsumowując zapraszamy wszystkich, którzy podobnie jak my oczekują po Ashes of Creation odświeżenia gatunku gier MMO i pragnąć poznać nowych ciekawych ludzi :)

Na koniec chciałbym jeszcze tylko dodać, że na naszym forum powstał blog poświęcony AoC, dostępny pod adresem na którym będziemy starali zamieszczać się wszelkie najnowsze informacje o grze, a z czasem wzbogacimy go o poradniki oraz inne materiały z gry. Wszystkich chętnych do współpracy przy jego tworzeniu zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy na nasze forum: www.crownindarkness.com 
TeamSpeaka: ts.crownindarkness.com
Fanpage: https://facebook.com/crownindarknessrevelation
Grupa na Facebooku Ashes of Creation Polska - https://www.facebook.com/groups/AoCPolska/
Youtube: nasz kanał https://www.youtube.com/channel/UCLJAZHX3PfHx9P0fuCAEDEg

Discord: Valantor#9763, Tess#3097
«1

Comments

  •  Witam, zapraszamy do naszego prężnie rozwijającego się polskiego community! Polskich fanów Ashes of Creation nie brakuje! Dołącz do nas i sam się przekonaj! 
    Pomimo iż do gry jeszcze daleko, chętnie zasiadamy na TS, gdzie wspólnie omawiamy przyszłość naszej gildii w świecie "Ashes of Creation", może ty chcesz być częścią gildii Crown in Darkness
    Poprosiliśmy również moderatorów o stworzenie kanału na officialnym Discord AOC,specialnie dla was! 
  • Chętnie dołączę  <3<3<3
  • Witamy Kufelek ponownie na pokładzie ;)
  • Wiadomo już kiedy będą dostępne paczki?
  • Polecam jak najbardziej o/
  • My fav Polish noobs <3
  • Burza. <3
  • :D happy to see you guys branching out here, had tons of fun in RO can't wait to have many more good times o/
  • Valantor ---> na ile komunikacja głosowa jest istotna. Czy jeżeli jestem dobrym graczem i mogę spełnić wszystkie warunki poza obecnością na TS, mam szansę na uczestnictwo w gildii?
  • Mandii said:
    :D happy to see you guys branching out here, had tons of fun in RO can't wait to have many more good times o/
    Hello Mandii happy to see you here too ^^
  • Valantor ---> na ile komunikacja głosowa jest istotna. Czy jeżeli jestem dobrym graczem i mogę spełnić wszystkie warunki poza obecnością na TS, mam szansę na uczestnictwo w gildii?
    Generalnie jednym z warunków zgranej i aktywnej gildii są jej członkowie na TSie i jest to u nas wymóg obowiązkowy, jednak nie jest nigdzie powiedziane, że musisz z nami siedzieć 24h na dobę i rozmawiać. Obecność na TSie jest o tyle pomocna, że na ogół ludzie raczej nie czytają za często chatu gildiowego skoro mogą złapać kogoś na TSie i z nim tam pogadać. Jednak, jeżeli TS to dla Ciebie problem teraz, zastanów się czy będzie to również problem za 1,5 roku kiedy wydzije AoC, to pierwsza sprawa, a druga nawet jeżeli za bardzo nie możesz mówić na TSie to dobrze byłoby, abyś jednak minimalnie był chociaż na nasłuchu szczególnie podczas jakiś wspólnych aktywności jak dungeon, siege itd. Jeżeli nie jesteś w stanie spełnić tego minimum (nie mówiąc już o tym że rekrutacja jest dwu etapowa u nas i po napisaniu podania jest jeszcze rozmowa na TSie) to może być po prostu ciężko, bo naprawdę lubimy wiedzieć z kim gramy i czego możemy się po nim spodziewać. Celujemy raczej w średniej wielkości zgraną ekipę z fajną atmosferą niż w masę, gdzie połowa ludzi w ogóle się nie zna i ze sobą nie rozmawia, a jedyne co ich łączy to gra. Jednak jeżeli wszystkie powyższe to nie problem to zapraszam ;)
  • ArchivedUserArchivedUser Guest
    edited June 2017
    Valantor said:
    Jeżeli nie jesteś w stanie spełnić tego minimum ...
    Rozumiem.
    Dziękuję za odpowiedź. Chciałem się zapytać zamiast zawracać wam głowę. 
    To dobrze że podchodzicie do sprawy poważnie. 

    Ogólnie cieszę się że będzie trochę Polaków, mam dziwne wrażenie że przy levelowaniu miast będzie wymagana współpraca grupowa
  • ArchivedUserArchivedUser Guest
    edited June 2017
    Przy levelowaniu miast jest potrzebna współpraca graczy i gildii. :)
  • Z jakiegoś powodu nie idzie złożyć swojego podania, cytuję "Access denied. You’re not authorized to view this page." i tu rodzi się pytanie, wina braku akceptacji mojego konta przez admina czy może rekrutacja zamknięta? 
  • Tess, Valantor can't wait to see what kind of wonderful community you guys will set up for Ashes ^^ <3
  • ArchivedUserArchivedUser Guest
    edited June 2017
    Z jakiegoś powodu nie idzie złożyć swojego podania, cytuję "Access denied. You’re not authorized to view this page." i tu rodzi się pytanie, wina braku akceptacji mojego konta przez admina czy może rekrutacja zamknięta? 
    Dzięki za zgłoszenie problemu, już badam temat :)

    UPDATE: już powinno wszystko działać ;)
  • ArchivedUserArchivedUser Guest
    edited June 2017
    Bella said:
    Tess, Valantor can't wait to see what kind of wonderful community you guys will set up for Ashes ^^ <3
    Shaze said:
    <3<3<3
    Like always we will try do once again the greates polish guild :) We just start recruit and we have meny ppl who want be with us in AoC. 
    Will be a pleasure to play again with your guild Bella and Shaze <3

    Valantor said:
    Jeżeli nie jesteś w stanie spełnić tego minimum ...
    Rozumiem.
    Dziękuję za odpowiedź. Chciałem się zapytać zamiast zawracać wam głowę. 
    To dobrze że podchodzicie do sprawy poważnie. 

    Ogólnie cieszę się że będzie trochę Polaków, mam dziwne wrażenie że przy levelowaniu miast będzie wymagana współpraca grupowa

     Współpraca nie tylko w gildii, ale również współpraca z innymi gildiami przynosi sporo korzyści. Znamy i mamy dobry kontakt z gildiami, które będą w Ashes na europejskim serwerze. Jesteśmy polskim community, które od dawna pracuje na swoją pozycję. Zawsze pomagaliśmy naszym gildiowiczom w grze, również tworzymy poradniki w języku polskim, jak to robiliśmy w innych grach. Nawet teraz zaczęliśmy wstawiać posty na naszym forum, tłumaczone na język polski  odnoście Ashes of Creation.

    Zapraszamy na forum, TS jak i również niedawno stworzony "kanał" na oficjalnym Discordzie AoC -
    Crown in Darkness.
  • Na przykład ze mną Tess ma dobry kontakt hihihi ;))
  • Najlepsi z najlepszych :D 
  • Oficjalnie dołączyłem! zgłaszać swoje petycje nuby puki miejsca wolne :) 
  • Dołączyłem do gildii i czekam na premierę. Od czasów AoC nie było gry na którą bym czekał po zobaczeniu samych screenów. 
  • Allu said:
    Dołączyłem do gildii i czekam na premierę. Od czasów AoC nie było gry na którą bym czekał po zobaczeniu samych screenów. 
    Nie wiem Allu czy zwróciłeś uwagę, ale Age of Conan ma taki sam skrót jak Ashes of Creation :P
  • Najlepsza Polska Gildia :hushed:
  • ArchivedUserArchivedUser Guest
    edited October 2017
  • Mały update tematu ponadto przypominamy i zachęcamy do dołączenia, do polskiej grupy Ashes of Creation na facebooku. Wszyscy są mile widziani :)

    https://www.facebook.com/groups/AoCPolska/
  • Zabieram się za pisanie podania~ ^/_\^
  • Hidas said:
    Zabieram się za pisanie podania~ ^/_\^
    Czekam z niecierpliwością ;)
  • My fav Polish noobs <3

    My fav Polish donator :)

  • Teraz doczekać się pierwszej bety
Sign In or Register to comment.